20 Kasım 2014

Burnumuz Tertemiz...

Benim tatlı kurabiyem,
O çok tatlı, küçücük, minicik fındık burnun zaman zaman tıkanıyor. İşte o zaman devreye Otri Bebe Nazal Aspiratör giriyor.Kullanmadan önce serum fizyolojik (ben Babysoin kullanıyorum.) damlatıyorum birkaç damla, genzinden aşağı kaçtığı için yüzün çok komik şekiller alıyor çok gülüyorum.

Kısa bir süre bekledikten sonra Otribebe’yle çok rahatça tıkanıklığın nedenini bulunduğu yerden çıkarmış, seni rahatlatmış oluyorum..
İlk kullandığımız zamanlarda pek müsaade etmiyordun, sabit de durmak istemediğin için canını yakmaktan korktuğumdan biraz zorlanıyordum ancak artık alıştın, daha karşıdan görür görmez işlem pozisyonu alıyorsun ve sakince burnunu temizlememe izin veriyorsun akıllı kızım benim, bir de dudaklarını büzüp, çeneni yukarı çekiyorsun ki tam ömürlük…
Otribebenin değiştirilebilir yumuşak uçları var ve içinde bir filtre mevcut, çıkan burun salgısı bu filtreye takılıyor. Kullanımı pratik ve çok rahat.
Aspiratörü alırken, içinde saklanabilecek kutusunda satılıyor ve içinden 3 tane uç çıkıyor, yedek uçlar da 10 lu paketler halinde satılıyor.

Kullanım bilgisi için...